butik pasta detay

 

Koala cupcake


Koala cupcake


Cakepop


Ada Bebek - Doğum Odası İkramlıkları

Birkaç gün öncesine kadar Selin hanımdı ama doğumdan bir gün önce artık ailece tanıştığımız, kalpten kalbe sevgiyle, güzel hislerle Selin ve Deniz şeklinde hitaplara geçtiğimiz bir süreç yaşadık Selinle:)))

Normal doğum bekliyordu ve sanırım Kasım ayından beri yazışıyorduk; içerik kararı, fiyat bilgisi derken siparişi kesinleştirmek için Aralık ayında tekrar görüşelim deyip kısa bir mola vermiştik. Aralık oldu, Ada bebekte hareket yok, Ocak oldu Ada bebekte hareket yok:))

E bu ürünler de tazelik bakımından 2-3 gün içinde tüketilmeli:))

Ne yapsak ne yapsak...?

Öyle de tatlı dilli, öyle de enerjikti ki gerçekten kendime iletişim dili olarak çok yakın hissettim:)

Heyecanına ortak olmak, bir şekilde mutlaka yetiştirecek olmamla ilgili verdiğim dostane güven ve çözüm önerilerim de muhtemelen onu rahatlattı. Çünkü o bir anne adayı ve mümkünse her şey tam “hayalindeki” gibi olsun istiyor, mümkünse eksiksiz olsun diye diliyor, yoksa hayatta her şey her zaman planlandığı gibi gitmeyebiliyor tabi, hepimiz biliyoruz:)

Lafı uzattım biraz ama hikaye benim için özel, en son Çarşamba günkü kontrolde ertesi gün sezaryene karar verildiğini iletti bana ve başladım üretime... Yine ben de yeni bir anne olarak kendisinin aklı kalmasın, doğumdan önce görebilsin, içi rahat uyusun diye düşünüp aynı günün akşamına hazır ettim tüm ürünlerini ve teslim ettik, oğlum Uraz da eşlik etti:))

 

Ve finalll:)

17 Ocak Perşembe günü bir küçük prenses teşrif etti dünyamıza, hoşgeldin Ada...

 

Çook tebrikler Selin ve İsmail, güle güle büyütün bebeğinizi, sağlıkla, mutlulukla inşallah:))


butik pasta sayfasinin linkini paylas
butik pasta no 
 

Adınız & Soyadınız 
Email Adresiniz 
Gönder