butik pasta detay

 

Men cake, drummer cake


Men cake, drummer cake


Görkem’im...

Ve işte bu da sevgilimin pastası:))

Aynı evin içinde olunca sürpriz bir model hazırlamak pek mümkün değil tabii ancak küçük bir planlama ve dost yardımıyla yine de sürpriz yapabilmiş oldum,  pastanın mekanda tamamlanan son hali bir sonraki fotoda:)

Canımıniçi Görkem’im hali hazırda gitar çalıyor fakat yeni hevesi, hayali bateri çalmak...

Yani birkaç yıldır:)

Gün bugündür! Ben de ona bateri kursu hediye ettim ve pastasını da bu şekilde hazırladım, kişiye özel tasarlanan bagetleriyle de sürprizimi tamamladım:))

Eksiklerimiz olsa da çok sevdiğimiz dostlarımızla da kutlamamızı yaptık:)

Çocuklu olunca, bırakmaya da gönül razı olmayınca uygun mekan neresi olur diye düşündük, @240derece canlı müzik programına başlamış, o gün de Cuba müzikleri vardı. Şık bir mekanda yediğimiz leziz yemeklere bu güzel müzikler eşlik etti:) İlgilerine de çok teşekkürler...

Bir diğer teşekkürüm çok ama çok kısa sürede beni kırmayıp pleksilerimi hazırlayan @3dmorpho çok kıymetli Atilla Bey’e ve konuşma balon kartları için @minimodesignevents canım Deniz’e, kişiye özel bagetlerin sipariş aşamasındaki tüm ilgili yaklaşımı için @plupicks Serkan Bey’e çok çok teşekkürler...

Ve Görkem’im;

Allah sağlıkla, mutlulukla, çoluğunla çocuğunla, eşinle dostunla, keyif aldığın anları bol nice mutlu yaşlar nasip etsin. İyi ki doğdun, iyi ki bizimlesin... Seni çok seviyorum:))


butik pasta sayfasinin linkini paylas
butik pasta no 
 

Adınız & Soyadınız 
Email Adresiniz 
Gönder