butik pasta detay

 

James Bond Cake


JCI Kültür pasta


JCI Kültür – Happy Hour

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği :) Bu pasta JCI – Kültür Happy Hour etkinliği için...

Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği diğer bir deyişle, Junior Chamber International, üyelerine liderlik vasıfları ve toplumsal bilinç kazandırarak yaşadıkları toplumda pozitif değişimi sağlamalarına destek olmayı amaçlayan uluslararası bir dernektir. (www.jciturkey.cc)

Ve bu dernek toplumda pozitif değişim yaratmak için genç kişileri güçlendirecek gelişim fırsatları sağlamak misyonunu yürütürken, eğlenmek, birlikte başarmanın sinerjesini devam ettirmek, ilişkileri güçlü kılmak için sıklıkla etkinlikler düzenlerler... :)

JCI’ın şubelerinden JCI – Kültür’ün bu yılki ilk etkinliği “ JCI - Kültür Style '' 007 Bond'' Happy Hour” için de Hayalimdeki Pasta işbaşındaydı :)

Aynı zamanda JCI Kültür’ün başkanı sevgili Mert Yemişci’nin de doğum günüymüş o gün, kendisine de sürpriz olacaktı bu pasta :)

***

Bir süre öncesine kadar BAU COOP’ta birlikte çalıştığımız sevgili Aydın’ın biricik eşi Selin de JCI Kültür’ün üyelerinden, pasta için beni aradı, etkinlik konseptini söyledi, başkanlarına da sürpriz olacağını ekledi. Etkinlik teması 007 James Bond olunca, pastanın da teması Bond oldu :) Onların bu yılki ilk etkinliği olduğu için 007 yerine pastada 001 yapılması istendi :)

Keyifli bir akşam geçirdikleri ve çok eğlendikleri fotoğraflardan belliydi :)

İçlerinden bir tanesini, pek tabii pastalarıyla çekilmiş olanı sizlerle de paylaşıyorum...

***

Ve Mert Bey’in yeni yaşını tebrik eder, ekip olarak eğlenceleri ve başarıları da daim olsun dilerim...


butik pasta sayfasinin linkini paylas
butik pasta no 
 

Adınız & Soyadınız 
Email Adresiniz 
Gönder